KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14904044
nr 1490 4044
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, olja på duk 38x44 cm, yttermått inklusive ram. 40x46 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:52:59
17/9 22:15:45
100 kr
19/9 12:13:15